„DIENA – NAKTS”

Diena – nakts žalūzijas ir rullo žalūziju veids, kas apvieno sevī horizontālo žalūziju un rullo žalūziju priekšrocības. Tās var uzstādīt gan rullo kasešu žalūzijas uz loga rāmja, gan klasiskos rullo uz sienas.
Tās ir divslāņu žalūzijas, kuru audums sastāv no caurspīdīgām un necaurspīdīgām joslām. Dažāda caurspīdīguma joslas var savietot daļēji, vai pilnībā, tādā veidā iegūstot sev vajadzīgo telpas apēnojumu. Universāls un oriģināls ieguvums mājai vai birojam.

Ruļļu žalūzijas

Ruļļu žalūzijas – viens no vispraktiskājiem logu noformēšanas paņēmieniem. Tās viegli izkliedē saules starus. Lieliski saskan ar logu aizkariem un portjeriem, šīs žalūzijas rada siltu noskaņojumu viesistabā, bērnistabā un patīkamu pustumsu guļamistabā. Tās arī veiksmīgi iederas tajās vietās, kur partjeru izmantošana nav iespējama. Pateicoties audumu, kurus izmanto šīm žalūzijām, dažādībai, var regulēt apgaismojuma intensitāti istabā. Ruļļu žalūzijas pēc savas konstrukcijas ir ļoti funkcionālas: tās var uzstādīt logu ailēs, pie sienas un pat pie griestiem.

Žalūzijas ISO

Žalūzijas ISO – horizontālās alumīnija žalūzijas, kas speciāli izgatavotas plastikas logiem. Alumīnija joslas žalūzijām ISO ne ar ko neatšķiras no parastajām alumīnija žalūzijām, un tiek izgatavotas no standarta alumīnija lentas, kuras platums ir 25 mm. Horizontālo žalūziju ISO atšķirība saistīta ar to konstrukcijas īpatnībām. Speciālā veidā izgatavotā augšējā alumīnija karnīze dod iespēju lamelam blīvi piekļauties pie loga stikla, praktiski neatstājot atstarpi. Stīgas no blīvas makšķeres auklas notur horizontālas žalūzijas ISO loga plaksnē vertikālā un slīpā loga puses stāvoklī.Horizontālās žalūzijas, patentētas jauna ISO tipa žalūzijas PVC alumīnija logiem.

Pilsētas žalūzijas

Pilsētas žalūzijas – viens no vismūsdienīgākajiem risinājumiem Jūsu logam. Plisētas žalūzijas visbiežāk izmanto jumta logu un nestandarta formas logu noformēšanai.  Gofrēts audums kompakti salokas un neaizņem daudz vietas. Tajā laikā pat vienkrāsainie audumi izskatās interesanti.

Minīkasetes

Minikasētes ir ruļļu žalūzijas, kas ir speciāli izgatavotas plastikas logiem. Tādu žalūziju karnīze blīvi piekļaujas stiklam un ir aizklāta ar kārbu, audums piesegts pa malām ar sānu vaduļiem, kas nodrošina konstrukcijas hermētiskumu. Kasešu žalūzijas atšķirība no parastajām ruļļu žalūzijām ekonomē daudz loga telpas un lieliski aizsargā telpu no saules stariem.

Vertikālas žalūzijas

Vertikālas žalūzijas ir ērtas un praktiskas. Tās ir piemērotas gan biroju telpām, gan dzīvokļiem. Ar vertikālo žalūziju palīdzību var regulēt telpas dabisko apgaismojumu, novirzot gaismas plūsmu uz labo vai kreiso pusi, kā arī pavisam aptumšot telpu. Ar vertikālo žalūziju palīdzību var arī sadalīt telpu, tādējādi iegūstot interesantu interjera risinājumu. Tās viegli iekļaujas jebkurā interjerā, jo materiālu un tekstūras bagātība ļauj darboties fantāzijai un atrast oriģinālu dizaina risinājumu.

Mērīšana: mēra loga rāmja vai ailes platumu un augstumu, ja žalūzijas vēlas lielākas, tad jānorāda precīzs žalūzijas platums un augstums.
Uzstādīšana: var uzstādīt gan loga ailē, gan pie sienas virs ailes.

3 soļi līdz labākās cenas uzzināšanai

Vajadzība

Galvenais faktors labākā piedāvājuma uzzināšanai ir vajadzība, spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".

Informācija

Lai saņemtu labāko cenu atsūti izmērus, daudzumu, un papildus informāciju, norādos savus kontaktus.

Labākā cena

Viens mirklis un Jūs saņemat labāko cenas piedāvājumu. Tātad spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".