Ventilācijas sistēma – Ventair

VENTAIR II TRDn diferenciālā spiediena kontroles ventilatori tiek izmantoti, lai sasniegtu konstantu, atbilstošu svaigā gaisa apjomu telpās. Automātiska spiediena kontrole stabilizē gaisa plūsmas darbību un pasargā no pārmērīgas gaisa apmaiņas aukstos un vējainos laika periodos, ļauj īstenot kontrolētas ventilācijas koncepciju, nodrošinot komfortu un veselīgu iekštelpu klimatu ar minimālu siltuma enerģijas patēriņu. Tie tiek izmantoti telpās, kas aprīkotas ar gravitācijas vai mehānisko izplūdes ventilāciju.

VENTAIR II TRDn spiediena ventilatori ir aprīkoti ar automātisku plūsmas regulatoru (kas reaģē uz spiedienu starpību), pateicoties kuram piegādātā gaisa daudzums ir nemainīgs un nav atkarīgs no laika apstākļiem . Turklāt, tie ļauj manuāli veikt gaisa plūsmas noregulēšanu, ieskaitot izslēgšanu.
Tie pieder atveres ventilatoru grupai, kas piemontēti augšējā, horizontālā profila logiem. Tie sastāv no diviem elementiem – pārsega, kas piemontēts ārpusē, un ventilatora, kas piemontēts loga iekšpusē. Šie elementi ir savienoti ar atveri, kas izgatavota loga profilā, ļaujot plūst gaisam.
Pārsegā ir novietots automātisks plūsmas regulators. Regulējošā detaļa ir aerodinamiska alumīnija „mainīga” detaļa plūstošā gaisa straumē. Gaisa ātrumam palielinoties aerodinamiskā lāpstiņa paaugstinās un rotē apaugšējo malu, aizverot ejas iekšējo apgabalu. Ja ātrums pazeminās, aerodinamiskā lāpstiņa pazeminās. Aerodinamiskā lāpstiņa realizē proporcionālo un automātiskās plūsmas regulatora funkciju, nodrošinot konstantu plūsmu, neatkarīgi no ārējiem apstākļiem.
Pārsegs aizsargā pret lietus ūdens iekļūšanu, tas arī ir aprīkots ar pretinsektu tīklu.

Gan pārsegs, gan ventilators ir izgatavoti no presētā alumīnija profiliem, kas savienoti ar plastmasas komponentiem. Regulators papildus ir aprīkots ar termālo un akustisko izolāciju.

VENTAIR HIGROSTER gaisa ventilatori piegādā gaisu telpai kontrolētā veidā, atkarībā no lietotāju vajadzībām. Tie ir aprīkoti ar higrometru, kas regulē gaisa straumes lielumu, atkarībā no mitruma līmeņa telpā. Tie darbojas automātiski, īstenojot ideju par energoefektīvu higroregulētu ventilāciju, kas stabilizē mitruma līmeni telpā. Tie izgatavoti izmantošanai telpās, kas aprīkotas ar gravitācijas vai mehānisko izplūdes ventilāciju.

Detaļa, kas atbildīga par automātisko regulāciju, ir higrometrs ar poliamīda sensoru, kas izmēra relatīvo mitrumu telpā un tiešā veidā kontrolē ventilatora caurlaidspēju. Šādā veidā ventilācijas efektivitāte tiek noregulēta atbilstoši mitruma līmenim – izpilde paaugstinās pie augsta relatīvā mitruma, samazinās pie zema. Ierīce darbojas automātiski un tai nav nepieciešams ārējais strāvas avots.
Regulators ar higrometru tiek piemontēts loga iekšpusē. Ārpusē ir pārsegs, kas aizsargā ieplūdi pret lietus ūdeni. Tam arī ir insektu tīkls.
Ventilatora strukturālie elementi ir izgatavoti no presēta alumīnija profiliem. Lai uzlabotu ierīces termālās un akustiskās īpašības, tiek izmantotas izolējošas starpplātnes.

Ventilācija ar higrovadību – Aereco

Dotās ventilācijas galvenā sastāvdaļa ir relatīva mitruma rādītājs telpā, no kura ir atkarīgs izraidāma un padodama gaisa daudzums. Mitruma līmenis telpā ir atkarīgs no dzīvojošo un mājas darbu daudzuma, kuru rezultātā rodas ūdeņu tvaiks (veļas mazgāšana, gatavošana un t.t.).Pateicoties pieplūdes ventilatoriem ar higrovadību, sistēma nodrošina padodama gaisa padevi un regulē izraidāma gaisa daudzumu – par šo daļu atbild izvelkami režģi ar higrovadību. Mainīga mitruma dēļ poliamīda lente atstiepjas un saīsinājas, vienlaikus izmainot pieplūdes ventilatora vai režģa caurlaides spēju. Rezultātā izmainās gaisa daudzums, kurš var paiet caur iekārtu.

“AERECO” priekšrocības.
*Caurlaiž no 3 līdz 35 m3 gaisa stundā;
*Izslēdz straujas mitruma un temperatūras svārstības;
*Nerada caurvēju;
*Izslēdz kondensāta veidošanos uz logiem;
*Ļauj uzstādīt „minimālās vēdināšanas” režīmu;
*Nepasliktina siltuma un skaņas izolāciju;
*Aizņem maz vietas un gandrīz nav pamanāms;
*Nav nepieciešama elektrobarošana.

Ventilācijas sistēma – Regel air

Pieplūdes ventilators Regel-air sastāv no diviem atsevišķiem elementiem – katrs ar platumu 125 mm. Ventilācijas atloki tiek aprīkoti ar dažādas masas pretsvariem, tādēļ atsevišķi pieplūdes ventilatori dažādi reaģē uz vējas spiedienu. Pieplūdes ventilators Regel-air ir konstruēts tā, lai varētu kontrolēt gaisa padevi.

Regel-air ventilators strādā, kā gaisa padeves ierīce. Svaigs gaiss padodas izplatījumā starp vērtni un kastīti. Pēc sasilšanas tas ceļas uz augšu un caur pieplūdes ventilatoru nonāk telpas iekšpusē. Pie tam neveidojas caurvējš, tā kā gaiss caur pieplūdes ventilatoru un augšēju ierievi dodas uz griestiem, kur sajūk ar siltu gaisu, kas atrodas telpā.

Pieplūdes ventilators Regel-air paredz ātru montāžu, nepieprasa specialās atveru un frēžu darbu izpildi. Ventilators var tikt uzstādīts jau gatavā logā.

Ventilācijas sistēma – Radax

Radax ir visvienkāršāka ventilācijas sistēma.
Pieplūdes ventilators Radax paredz ātru montāžu un ventilators var tikt uzstādīts jau gatavā logā.


Ventilācijas sistēma – DUCO

3 soļi līdz labākās cenas uzzināšanai

Vajadzība

Galvenais faktors labākā piedāvājuma uzzināšanai ir vajadzība, spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".

Informācija

Lai saņemtu labāko cenu atsūti izmērus, daudzumu, un papildus informāciju, norādos savus kontaktus.

Labākā cena

Viens mirklis un Jūs saņemat labāko cenas piedāvājumu. Tātad spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".