Koka logiem ir laba gaismas un gaisa caurlaidība. Tie aizsargā no trokšņa, putekļiem, mitruma un aukstuma. Logi nepelē un nesasalst, nesašķobās, nepiebriest un nečīkst.
Koka logu izgatavošana notiek pēc speciālas tehnoloģijas un noteiktā kārtībā. Jēlmateriāls tiek kārtīgi apstrādāts, un pēc tam salīmēts. Tas dod iespēju kontrolēt mitruma uzsūktspēju, tādēļ gatavā konstrukcija neplīst. Jau izžāvētu loga profilu pārklāj ar laku, kuras sastāvā ir alkids. Tas aizsargā koku no pūšanas. Pēc tam koks tiek kārtīgi nopulēts (roku darbs). Tādā veidā tiek iznīcinātas koka šķiedras, kuras ir izveidojušās uzsūkšanas procesā. Tad koks tiek apstrādāts otru reizi škidrumā, un atkal nopulēts. Pēc uzsūkšanas profils tiek pirmo reizi nolakots. Žāvēšana notiek ar aerogidrodinamisko veidu pēc katras lakošanas kārtas (pavisam trīs reizes). Visas lakas un ķīmiskie šķidrumi, kuri tiek pielietoti izgatavojot logu, ir ekoloģiski tīri un viegli šķīst ūdenī.
Koka logi var but lakoti no abam pusem, krasoti pēc RAL kataloga no abam pusem, lakoti no iekšpuses un krasoti no ārpuses un ar alumīnija uzlikam.
Mes piedāvajam dažadas sistemas :

  • -standarta sistema
  • -68 sistema
  • -78 sistema
  • -88 sistema
  • -Skandināvu tipa logi
  • -Retro logi

3 soļi līdz labākās cenas uzzināšanai

Vajadzība

Galvenais faktors labākā piedāvājuma uzzināšanai ir vajadzība, spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".

Informācija

Lai saņemtu labāko cenu atsūti izmērus, daudzumu, un papildus informāciju, norādos savus kontaktus.

Labākā cena

Viens mirklis un Jūs saņemat labāko cenas piedāvājumu. Tātad spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".