Alumīnija durvis tiek piemērotas dažāda veida, uzdevuma ēkām. Alumīnija  priekšrocības:

  • arhitektoniski pievilcīgi;
  • ilgs kalpošanas laiks;
  • neprasa īpašu apkopi;
  • izturīgi pret koroziju un citu arējās vides kaitīgo iedarbību;
  • ekonomē enerģiju;
  • atkarībā no izmantotā stiklojuma vieda samazinās trokšņu līmenis līdz minimumam;
  • iztur temperatūras svārstības no-50 līdz +50’>C;
  • saglabā savas ekoloģijai labvēlīgās īpašības visā ekspluatācijas laikā.

Alumīnija durvju pielietošanas sfēra: veikali, saloni, bankas, ofisa ēkas, privātmājas. Šīs durvis bieži tiek izmantotas arī administratīvajos, dzīvojamos, medicīnas, tirdzniecības, atveseļošanas un rūpniecības kompleksos.


Bīdāmās HS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vidit Homerus probari fabulam non posse, si cantiunculis tantus irretitus vir teneretur; Cur tantas regiones barbarorum pedibus obiit, tot maria transmisit? Qua tu etiam inprudens utebare non numquam.


ALUPROF MB-45 Iekštelpu norobežojošas konstrukcijas

MB-45 sistēma ir paredzēta iekštelpu norobežojošo konstrukciju izveidei. Iestiklošanai ar “AUKSTO” profilu izmanto 4 un 6 mm biezu stiklu. Pieejama arī droša stikla sistēma TRIPLEKS, kurā starp stikliem ir iestrādāta plēve. Tā stikla sadauzīšanas gadījumā ļauj stikla konstrukcijai neizbirt, bet palikt savā vietā. Profila platums ir 49 mm. Pieejams plašs krāsu spektrs no RAL krāsu kataloga, kas spēs apmierināt jebkura klienta gaumi.


ALUPROF MB-60 Iekštelpu norobežojošas konstrukcijas

Tā stikla sadauzīšanas gadījumā ļauj stikla konstrukcijai neizbirt, bet palikt savā vietā. Profila platums ir 49 mm. Pieejams plašs krāsu spektrs no RAL krāsu kataloga, kas spēs apmierināt jebkura klienta gaumi.


ALUPROF MB-70 Ārsienu norobežojošas konstrukcijas

MB-70 profila sistēmā ir ierīkots izolējošs termoiestarpinājums. Ar tā palīdzību var veikt jebkādas telpas fasādes iestiklošanu. Šis “SILTS” iestiklošanas variants der gan komerctelpām, gan privātmājām.
Profilā iestrādātais plastmasas termotilts palielina konstrukcijas aukstumizturību, kas agrāk alumīnijam bija vājā vieta. Izstrādājuma krāsu izvēlas pēc RAL skalas, kas ļauj dekorēt fasādes jebkurā iespējamā krāsu tonī. Ir arī iespēja izvēlēties laminētu konstrukciju ar koka struktūru.ALUPROF MB-78EI Ugunsdrošas norobežojošās konstrukcijas

MB-78EL ugundroša alumīniju profilu sistēma plaši tiek pielietota sabiedriskās ēkās, slimnīcās, skolās, bērnudārzos- kur ir paaugstinātas ugundrošības prasības. Lielā mērā tās salīdzināmas ar standarta logu un durvju sistēmam ALUPROF SA-MB-45, MB-60 un MB-70. Alumīnija konstrukcijas atbilst LBN 201-07 “Būvju ugundrošība”.

3 soļi līdz labākās cenas uzzināšanai

Vajadzība

Galvenais faktors labākā piedāvājuma uzzināšanai ir vajadzība, spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".

Informācija

Lai saņemtu labāko cenu atsūti izmērus, daudzumu, un papildus informāciju, norādos savus kontaktus.

Labākā cena

Viens mirklis un Jūs saņemat labāko cenas piedāvājumu. Tātad spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".