Stikla paketes

Tie ir hermētiski sastiprināti stikli, starp kuriem ir iepildīta argona gāze. Mūsu logu konstrukcijā izmantojam specializētu stiklu – enerģiju saudzējošu stiklu. Tādu efektu iespējams sasniegt, pārklājot stiklu ar plānu metāla oksīda slāni. Stikla pakete ir 2 vai 3 stikli, kas izvietoti vienādos atstatumos. Atstatuma lielums atkarīgs no tā saucamā “distanciālā rāmja” platuma – grīdas alumīnija profila ar taisnstūra šķērsgriezumu, kas var būt dažādos platumos, piemēram, 6 mm vai 10 mm utt. Rāmja iekšpusē atrodas absorbējošs materiāls, kas pēc paketes hermetizācijas ar īpašu darvu, izsūc no brīvajām vietām starp stikliem mitruma paliekas. Stikla paketes mēdz būt dažāda biezuma.


Vienkameru stikla paketes

Vienkameru stikla paketes – sistēma, kas sastāv no 2 stikliem. Saskaņā ar standartiem, rāmju attāluma biezums ir 12-16mm. Kā noteikums, vienkameru stikla paketes izmanto ekonomijas nolūkos balkonos un logos tajos gadījumos, kad balkons vai lodžija ir stikloti. Tāpat, vienkameru stikla paketes tiek plaši izmantotas telpās, kurās nav nepieciešama augsta siltuma un skaņas izolācija. Ug 1,0 W/m2K


Divu kameru stikla pakete

Divu kameru stikla paketes ir lieliska alternatīva parastajām stikla paketēm ar vienu kameru. Šādas paketes sastāv no 3 stikla loksnēm.
Divu kameru stikla pakešu priekšrocības:
1. Tādas stikla paketes, salīdzinot ar vienkameru stikla paketēm, samazina siltuma zudumu par apmēram 40-50%. (44mm bieza ar 2 selektīviem stikliem Ug 0,5W/m2K)
2. Palielinās skaņas izolācijas līmenis. Telpās trokšņu līmenis samazinās aptuveni 2,2 reizes.

Stikla paketes raksturojums

 • Siltumizolācija
 • Saules aizsardzība
 • Triecienizturība
 • Skaņas izolācija
 • Siltinātais profils

Enerģijas caurlaidības fizikāli tehniskie kritēriji.

 • U(W/m2K)-siltumcaurlaidības koeficents.(jo mazāks ,jo siltāka dzīvošana)
 • Lt-gaismas caurlaidība:% vai koeficents,(jo lielāks cipars ,jo gaišāks telpā)
 • G vai SF – saules enerģijas caurlaidība:% vai koeficents.

SILTUMIZOLĀCIJA

Vienkārtas stiklojums, neatkarīgi no stikla biezuma, nespēj efektīvi pasargāt telpas no siltuma zudumiem. Siltumizolatora lomu daudz labāk pilda nekustīga gaisa vai gāzes šķirkārta, tāpēc mūsdienu logu konstrukcijās tiek izmantotas stikla paketes, kas sastāv no diviem vai vairākiem stikliem ar hermētiski noslēgtu telpu starp tiem. Šī telpa starp stikliem var būt pildīta ar gaisu vai kādu cēlgāzi, parasti argonu, kam ir lēnāka konvekcijas plūsma. Attiecīgi palēninās arī siltuma enerģijas pārnese no iekšējā siltā stikla uz ārējo auksto stiklu. Ar gaisu vai argonu pildītām paketēm optimālais attālums starp stikliem ir 14 – 16 mm.

Enerģiju taupošais stikli  vai selektīvie stikli
Siltuma zudumu samazināšanai izmanto t.s. LOW-E (zemas emisijas – caurlaidības) stiklus – stiklus ar selektīvajiem pārklājumiem, kas ļauj samazināt siltuma zudumus caur stiklojumu pat 2-2,5 reizes. Šodien ir pieejami divi tipu siltumizolējošie LOW-E stikli:

1)      Selektīvais pārklājums tiek iestrādāts stikla virsmā stikla izgatavošanas procesā (online coated), vai tautā sauktais “cietais” pārklājums;

2)      Selektīvais pārklājums tiek uzklāts uz stikla (of-line coated) pēc parasta (Clear Float) stikla izgatavošanas – “mīkstais” pārklājums. Enerģiju taupošā stikla mīkstais virsmas segums ir jutīgs pret skrāpējumiem un stikla paketē vienmēr ir vērsts uz iekšpusi. Enerģiju taupošais stikls 2k paketē parasti ir iekšējais stikls, 3k paketē – iekšējais un ārējais stikls.

Atkarībā no pārklājuma veida šiem stikliem ir atšķirīgi siltuma caurlaidības koeficienti. Siltumizolējošais pārklājums būtībā ir metāla oksīdu slānis, kurš atstaro atpakaļ telpā infrasarkanos starus. Siltumizolējošo stiklu darbības princips redzams attēlā.

Darbības principi. Zemas emisijas stikls faktiski atstaro enerģiju atpakaļ ēkā, nodrošinot daudz mazākus siltuma zudumus nekā caur parasto stiklu. Turklāt dažāda veida zemas emisijas stikli nodrošina dažādas saules siltuma pasīvā ieguvuma pakāpes, kas ļauj mazināt apkures prasības un izmaksas, īpaši aukstākajos mēnešos.

U- vērtību ietekmējoši faktori

 • Starptelpu skaits un to platums ( vienkameru vai divkameru stikla pakete)
 • Starptelpas pildījums: gaiss vai gāze ( argons, kriptons)
 • Siltumizolācijas kārtu skats
 • Pārklājuma emisijas spēja

3 soļi līdz labākās cenas uzzināšanai

Vajadzība

Galvenais faktors labākā piedāvājuma uzzināšanai ir vajadzība, spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".

Informācija

Lai saņemtu labāko cenu atsūti izmērus, daudzumu, un papildus informāciju, norādos savus kontaktus.

Labākā cena

Viens mirklis un Jūs saņemat labāko cenas piedāvājumu. Tātad spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".