Svarīgi izvēloties logus

PVC logi, to iegāde un uzstādīšana nav tikpat mazsvarīga ikdienas nodarbe kā piena vai baltmaizes klaipiņa cenu salīdzināšana blakus esošos veikalos, tāpēc sniedzam Jums informāciju, kuru svarīgi ņemt vērā izvēloties logus.
 

Sākotnēji iesakām Jums nodefinēt sev būtiskos kritērijus logu izvēlē. 

 
Ar iegādātajiem PVC logiem nāksies sadzīvot vairākus gadu desmitus, bet jūsu vajadzībām nepiemēroti – lēti vai nekvalitatīvi uzstādīti logi radīs ievērojamus zaudējumus, jo jau pārskatāmā nākotnē var nākties pārmontēt nepareizi uzstādītus logus vai pat iegādāties jaunus, jo iepriekšējie nav pat remontējami.
 
Ja jūsu izvēles kritērijos ietilpst tādi parametri kā logu konstrukciju siltumcaurlaidības raksturlielumi un montāžas risinājumu ilgtspēja, tad jūs saņemsiet piedāvājumus no kvalificētiem piegādātājiem.
 
Piedāvājumos nepieciešams salīdzināt siltumcaurlaidības koeficientu logu konstrukcijām visam objektam (piemēram Uw = 1,1 W/m2*K), montāžas pakalpojumā ietilpstošos darbu apjomus (t.sk. montāžas šuves tvaika un hidro izolācija).
 
Jāatzīst gan, ka lielākā daļa logu importētāju, kas pastkastītēs izvieto reklāmas ar logu piedāvājumiem, nevarēs jums izskaidrot, ko viņi apņemas pārdot un uzstādīt jūsu mājoklī.
 
Bieži vien pircēji tiek maldināti ar stikla paketes siltumcaurlaidības koeficientu Ug = 1,1 vai pat 1,0 W/m2*K, kas nav viens un tas pats, jo šādam logam Uw būs labākajā gadījumā 1,4 W/m2*K. Attiecīgi pasūtītājs var izdarīt secinājumus par to cik lielā mērā piegādātājs pārzina savu produkciju.
 
Lai PVC loga konstrukcijām Uw panāktu vidēji 1,1 W/m2*K, logiem ar kārbas iebūves dziļumu 70mm nepieciešams uzstādīt 40mm biezas stikla paketes ar siltumcaurlaidības koeficientu Ug < 0,7 W/m2*K.
 
Energoefektīvu logu konstrukciju un situācijai atbilstošas montāžas tehnoloģijas izvēle jums sniegs augstāku komfortu mājoklī un zemāku individuālo apkures patēriņu, attiecīgi ietaupīs jūsu naudas līdzekļus.
 
Veiksmīgu logu izvēli!
  • By admin
  • 25/07/2013
  • 17
  • Metronic, Keenthemes, UI Design


Pēdējas ziņas

Letiusto gnissimos

Decusamus tiusto odiodig nis simos ducimus qui sint

Deiusto anissimos

Decusamus tiusto odiodig nis simos ducimus qui sint

Tesiusto baissimos

Decusamus tiusto odiodig nis simos ducimus qui sint


Ценовое предложение:

3 шага до получения информации о лучшей цене

Vajadzība

Galvenais faktors labākā piedāvājuma uzzināšanai ir vajadzība, spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".

Informācija

Lai saņemtu labāko cenu atsūti izmērus, daudzumu, un papildus informāciju, norādos savus kontaktus.

Labākā cena

Viens mirklis un Jūs saņemat labāko cenas piedāvājumu. Tātad spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".