Labiem logiem – cienīga kopšana

PVC konstrukciju ekspluatācijas un kopšanas instrukcija.
1. Rāmju tīrīšana: Logu rāmjus var tīrīt ar siltu ūdeni, pievienojot trauku mazgājamo līdzekli. Nav ieteicams lietot abrazīvus līdzekļus.
2. Blīvējums: Regulāri jātīra putekļi un nosēdumi no blīvējuma.
3. Logu furnitūras apkope: Visas furnitūras kustīgās daļas periodiski reizi gadā jāieeļļo un jāiesmērē ar smērvielu, kas nesatur darvu un skābi.
4. Stikla tīrīšana: Stiklu tīrīt ar siltu ūdeni, izmantojot labu ādas lupatu. Ūdenim nepieciešamības gadījumā var pievienot trauku mazgājamo līdzekli. Pie noteikta laika apstākļiem stikls, rāmji un citas loga daļas var aizsvīst.
 

AIZLIEGUMI!
1. Rāmja tīrīšana: Aizliegts tīrīt ar līdzekļiem, kuri satur šķīdinātājus, it īpaši šķidrumi nagu lakas noņemšanai u.tml. Nedrīkst tīrīt logus ar sausu drānu.

2. Furnitūras regulēšana: Necensties noregulēt furnitūras funkcionalitāti loga nevēršanas gadījumā. Regulēšanu jāveic mūsu speciālistam.

3. Logu vērtņu bloķēšana: Nebloķēt logu ar jebkādiem līdzekļiem, kas var veicināt loga bojājumus (piem.,nedrīkst likt koka ķīļus u.tml. spraugā starp rāmi un vērtni loga aizciršanās novēršanai).

4. Stikla tīrīšana: Aizliegts tīrīt stiklus ar šķīdinātāju saturošiem līdzekļiem.

 
Noderīga informācija
 
Novēršot strīdus par kondensāta veidošanos uz iegādātajām konstrukcijām, mēs informējām Jūs par kondensāta dabu. Kondensāts veidojas brīdī, kad saskaras augsta līmeņa mitrums un zema temperatūra. Atkarībā no telpas uzdevuma un izmantošanas, augsta mitruma pakāpe ir vannas istabās, virtuvēs un guļamistabās, kā arī vietās, kurās ir daudz augu. Visvairāk kondensāts veidojas uz stikla paketes zemākās daļas, ja siltais gaiss no apkures baterijām (radiatoriem), izvirzīto palodžu dēļ, nenonāk līdz stikliem. Lai to novērstu, nepieciešams pareizi vēdināt telpu.
Atkarībā no telpas izmantošanas veida, to nepieciešams vēdināt 3-4 reizes dienā. Vislabāk ar caurvēju, atverot visus logus uz 1-5 minūtēm, ņemot vērā iekšējo temperatūru. Vēdiniet tikai ar svaigu gaisu no ārpuses. Mitrs gaiss ir jāizvēdina tikai uz āru. Aizsvīdis logs ir pazīme, ka telpu ir nepieciešams izvēdināt.
Ziemā Jūs varat bez piepūles kontrolēt vēdināšanas ilgumu. Kad Jūs atverat logu, iekšējais loga stikls uzreiz aizsvīst, pēc kondensāta pazušanas varat atkal aizvērt logu.
 
Veiksmīgu logu izvēli!
  • By admin
  • 25/07/2013
  • 17
  • Metronic, Keenthemes, UI Design


Pēdējas ziņas

Letiusto gnissimos

Decusamus tiusto odiodig nis simos ducimus qui sint

Deiusto anissimos

Decusamus tiusto odiodig nis simos ducimus qui sint

Tesiusto baissimos

Decusamus tiusto odiodig nis simos ducimus qui sint


Ценовое предложение:

3 шага до получения информации о лучшей цене

Vajadzība

Galvenais faktors labākā piedāvājuma uzzināšanai ir vajadzība, spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".

Informācija

Lai saņemtu labāko cenu atsūti izmērus, daudzumu, un papildus informāciju, norādos savus kontaktus.

Labākā cena

Viens mirklis un Jūs saņemat labāko cenas piedāvājumu. Tātad spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".