68 Soft

Koka logus 68 SOFT raksturo eleganta, noapaļota līnija. Moderns dizains nodrošina to atbilstību katram arhitekta stilam. Logi darināti no vislabākās šķirnes koka (priede, meran-ti, ozolkoks), kas pirms tam tehnoloģiski apstrādāti. 

par 20% izturīgāku konstrukciju attiecībā uz standarta koka logiem:
par 20% lielāku siltumizolāciju:
par 15% lielāku skaņas izolāciju:
ar iespēju izmantot citas, nevis standarta logu paketes.
 

78 SOFT

Par 20% izturīgāku konstrukciju attiecībā uz standarta koka logiem:
par 20% lielāku siltumizolāciju:
par 15% lielāku skaņas izolāciju:
ar iespēju izmantot citas, nevis standarta logu paketes.
 

Retro

Profils RETRO un 78 RETRO atšķiras ar klasisko loga profila pildījumu. Retro ļauj mums izmantot seno galdniecības izstrādājumu ar vismodernākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem. 

Profil MIRA – ar alumīnija pārklājumu (PREMIUM)

Koka- alumīnija logu kalpošanas laiks palielinās par 20-30 gadiem salīdzinājumā ar parastiem koka logiem. Alumīnija ārējais rāmis ir garantija reālajā dzīvē. Iekšējais rāmis no koka nodrošina dabas siltumu un draudzīgu estētisku izskatu. Koka profils ir labi aizsargāts pret mitrumu, kas ļauj tam saglabāt teicamu siltuma izolāciju un neprasa nekādus papildus koksnes aizsardzības pasākumus.
Ekstrēmi apstākļi, jūras tuvums- tā vairs nav problēma koka logu cienītājiem. Tā ir jauna, inovatīva logu konstrukcija, kura neatstāj nekādas izredzes konkurences ziņā citām logu sistēmām. Šie logi apvieno sevī divus svarīgāks faktorus- praktiskumu un neierobežotas dizaina iespējas, ko ir jau augsti novertējuši arhitekti un dizaineri visā pasaulē.

MIRA-CLASSIC

Koka un alumīnija logam ir pagarināts par 20-30 gadiem kalpošanas ilgums salīdzinājumā ar tipveida koka logiem. Alumīnija profils, kas pārklāts ar pulverlakojumu, anodēts vai apdarināts ar speciālu pārklājumu, ļauj visai radoši izmantot arhitektūras risinājumus.Pieejami dažādi logu veidi, kas dod iespēju darināt logus klasiskā vai modernā veidolā.Koka un alumīnija logs aptuveni par 15% ierobežo siltuma caurlaidību caur koka daļu telpā. Koks kalpo kā papildus izolātors. Bez tam vēl šī tipa konstrukcijas izmantošana ļauj izvairīties no krāsošanas, jo visu laiku logi izskātas kā jauni.

Ценовое предложение:

3 шага до получения информации о лучшей цене

Vajadzība

Galvenais faktors labākā piedāvājuma uzzināšanai ir vajadzība, spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".

Informācija

Lai saņemtu labāko cenu atsūti izmērus, daudzumu, un papildus informāciju, norādos savus kontaktus.

Labākā cena

Viens mirklis un Jūs saņemat labāko cenas piedāvājumu. Tātad spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".