Saplākšņa durvis

Saplākšņa izgatavošanai izmanto dažādas koksnes – bērzu, dižskābardi, arī egli un priedi, tomēr neatkarīgi no izmantotās koku sugas saplāksnim, salīdzinājumā ar masīvkoku vai skaidu plātni, raksturīga minimāla mainība mitruma un gaisa temperatūras svārstību iespaidā un augsta izturība, līdz ar to tas ir piemērots gan iekšējām gan ārējām durvīm.
Saplāksnis ir vairākslāņu koksnes pārstrādes materiāls, kam, atkarībā no izmantošanas, var būt dekoratīva virsējā (ārējā) kārta, kas izgatavota no augstvērtīgas koksnes finiera, līdz ar to ir iespējams daudzveidīgs un interesants durvju dizains.


Masīvkoka durvis

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Color egregius, integra valitudo, summa gratia, vita denique conferta voluptatum omnium varietate. Quid, cum fictas fabulas, e quibus utilitas nulla elici potest, cum voluptate legimus? Invidiosum nomen est, infame, suspectum. An tu me de L. Duo Reges: constructio interrete. Quodsi ipsam honestatem undique pertectam atque absolutam. Atqui iste locus est, Piso, tibi etiam atque etiam confirmandus, inquam; Nec enim, dum metuit, iustus est, et certe, si metuere destiterit, non erit;

Ценовое предложение:

3 шага до получения информации о лучшей цене

Vajadzība

Galvenais faktors labākā piedāvājuma uzzināšanai ir vajadzība, spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".

Informācija

Lai saņemtu labāko cenu atsūti izmērus, daudzumu, un papildus informāciju, norādos savus kontaktus.

Labākā cena

Viens mirklis un Jūs saņemat labāko cenas piedāvājumu. Tātad spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".