Jūsu bērna drošība

Pateicoties ROTO „Tilt-First” tehnoloģijai, logi spēj funkcionēt atgāšanās stāvoklī ja rokturis ir pagriests horizontāli. Rokturis ar slēdzi ļauj bloķēt tās pagriešanu un loga pāreju no atgāzta stāvokļa uz atvērtu. To ir iespējams atbloķēt tikai izmantojot atslēgas.
Logu var atvēr tikai tas, kuram ir atslēga. Atslēgas derētu sargāt no bērniem. Atgāzt logu viņiem ir iespējams, bet atvērt – nē. Tas dod garantētu drošību vēdināt telpu.

Logu rokturis ar pogu

 logs aizveras un atveras ar vienkāršu pogas nospiešanu: nospiest pogu – rokturis ir atbloķēts, pagriezt rokturi – poga automātiski atgriežas izejas stāvoklī. Paaugstinātā aizsardzība bloķē logu roktura pagriezienu no ārpuses.

Logu rokturis ar slēdzeni

blokē furnitūras nobīdi no ārpuses
- novērš loga atvēršanu pat sasistā stikla gadījumā
- absolūti drošs bērniem
- ieteicams pielietot jebkuram drošības līmenim 
Funkcionēšana – logu roktura griešanās tiek bloķēta vai atbloķēta ar atslēgas vairoga palīdzību. Augstākā aizsardzības pakāpe – no ārpuses nav iespējams nobīdīt loga slēdzenes mehānismu. 


KOMFORTAM

Pakāpeniskā atvēršana, kas tiek vadīta ar rokturi: atvērta loga vērtni var stabili nobloķēt izvēlētajā atvēršanas platumā, ar rokas kustību pagriežot rokturi par 450 uz leju. Tas ir labs risinājums visiem, kuri vēlas intensīvi vēdināt mājokli. Turklāt nebaidoties, ka negaidīta vēja brāzma aizcirtīs logu. Jūs varat strādāt pie atvērta loga un vērtne netraucēs jūsu darbu.

Slēptās eņģes Roto

Roto NT Designo jeb slēptās eņģes ir labs dizaina un ārēja izskata risinājums. Mēs iesakam klientiem ar īpašām vēlmēm un logiem, kam ir kāda no krāsām vai koka imitācijām loga iekšpusē. Tādā veidā jums nav lieki jādomā par eņģu krāsu un izskatu, jo vienkārši tās nav redzamas.

Balkona rokturi ar fiksatoru (sprosti)

Fiksatora mehānisms (mehāniskais)
Balkona sprosts ļauj nofiksēt balkona durvis izejot uz balkona, aizsargājot to no plašas atvēršanas. Izgatavota no metāla. Tas neizprovocēs caurvēju vai vērtnes aizciršanu sasitoties ar rāmi. Lai atkal atvērtu durvis, atgriežoties no balkona, ir pietiekams to viegli pagrūst. Nostrādes tips – mehāniskais.

Fiksatora mehānisms (magnētiskais)
Magnētiskais balkona sprosts pilda tās pašas funkcijas kā mehāniskais. Atšķirībā no mehāniskā magnētiskais sprosts ļauj laidenāk un klusāk aizvērt balkona durivs.

Logu un durvju rokturi
Mes piedāvajam iegādaties dažadas krasas un dizaina rokturus.

3 soļi līdz labākās cenas uzzināšanai

Vajadzība

Galvenais faktors labākā piedāvājuma uzzināšanai ir vajadzība, spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".

Informācija

Lai saņemtu labāko cenu atsūti izmērus, daudzumu, un papildus informāciju, norādos savus kontaktus.

Labākā cena

Viens mirklis un Jūs saņemat labāko cenas piedāvājumu. Tātad spiežam izvēlni "Pieprasīt cenu".